Vyhledat zájezd

Proč navštívit Sardinie

Sardinie je druhým největším italským ostrovem, který je ze všech stran omýván vodami Středozemního moře a leží v sousedství francouzské Korsiky. O tento kus země byl v minulosti velký zájem. Féničané, Kartaginci, Řekové, Římané, germánští Vandalové i další národy sváděly o území boje. Téměř ze všech období se zachovaly různorodé historické památky. Ostrov se může pyšnit i zápisem na Seznamu světového dědictví UNESCO, a to pozůstatky opevněné stavby dávné nuragské civilizace. Dodnes se neví, k jakým účelům kuželovité stavby sloužily.

Ostrov je kouzelným kouskem země s nádhernou přírodou. Ne nadarmo se Sardinii přezdívá "Smaragdový ostrov"či "Karibik Evropy". Nádherné písečné pláže hrající mnoha barvami lákají k nerušenému odpočinku a před paprsky slunce se můžete schovat v borových hájích. Téměř všechny pláže a zátoky jsou svým pozvolným vstupem do moře vhodné pro děti. Povrch ostrova je dosti hornatý a kolmé útesy se mnohdy tyčí do výše hned od moře. Oblast je proto velice vyhledávaná mezi milovníky lezení. Sardinie je také velice oblíbenou destinací milovníků sportu a aktivní dovolené. Potápění, windsurfing, horolezectví, paršutismus, treking, jezdectví, golf, sportovní rybaření či jachting jsou jen základním výčtem sportovních možností. Costa Smeralda, Costa Rei, Muravera, Marina di Capitana, Cagliari, Cala Gonone. To jsou větší či menší turistická střediska a městečka, která jsou charakteristická nádhernými plážemi, příjemnými lidmi, výbornou kuchyní a nenapodobitelnou atmosférou. Na Sardinii nenajdete žádná velká města, zato zde můžete navštívit jedny z nejčistějších pláží, které jsou mimo hlavní sezónu poloprázdné

Většina cestovatelů, kteří měli možnost ostrov poznat se shodujena tom, že Sardinie je velice různorodá a buď si ji zamilujete, nebo Vás naopak neosloví. Prý neexistuje nic mezi tím. Vydejte se na tento oblíbený italský ostrov a zjistěte jaké dojmy zanechá ve Vás. Vybírat můžete z široké nabídky Last minute zájezdů na Sardinii.

Zájezdy do destinace Sardinie

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

20.09. - 27.09.2017 10 990 Kč
09.08. - 16.08.2017 13 990 Kč
24.09. - 01.10.2017 11 990 Kč
17.09. - 24.09.2017 11 990 Kč
20.09. - 27.09.2017 13 220 Kč

Sardinie - Všechny zájezdy

Sardinie - Last minute

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat