Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Sardinii

Obecné

Sardinie je druhým největším italským ostrovem, který je ze všech stran omýván vodami Středozemního moře a leží v sousedství francouzské Korsiky. O tento kus země byl v minulosti velký zájem. Féničané, Kartaginci, Řekové, Římané, germánští Vandalové i další národy sváděly o území boje. Téměř ze všech období se zachovaly různorodé historické památky. Ostrov se může pyšnit i zápisem na Seznamu světového dědictví UNESCO, a to pozůstatky opevněné stavby dávné nuragské civilizace. Dodnes se neví, k jakým účelům kuželovité stavby sloužily.

Ostrov je kouzelným kouskem země s nádhernou přírodou. Ne nadarmo se Sardinii přezdívá "Smaragdový ostrov"či "Karibik Evropy". Nádherné písečné pláže hrající mnoha barvami lákají k nerušenému odpočinku a před paprsky slunce se můžete schovat v borových hájích. Téměř všechny pláže a zátoky jsou svým pozvolným vstupem do moře vhodné pro děti. Povrch ostrova je dosti hornatý a kolmé útesy se mnohdy tyčí do výše hned od moře. Oblast je proto velice vyhledávaná mezi milovníky lezení. Sardinie je také velice oblíbenou destinací milovníků sportu a aktivní dovolené. Potápění, windsurfing, horolezectví, paršutismus, treking, jezdectví, golf, sportovní rybaření či jachting jsou jen základním výčtem sportovních možností. Costa Smeralda, Costa Rei, Muravera, Marina di Capitana, Cagliari, Cala Gonone. To jsou větší či menší turistická střediska a městečka, která jsou charakteristická nádhernými plážemi, příjemnými lidmi, výbornou kuchyní a nenapodobitelnou atmosférou. Na Sardinii nenajdete žádná velká města, zato zde můžete navštívit jedny z nejčistějších pláží, které jsou mimo hlavní sezónu poloprázdné

Většina cestovatelů, kteří měli možnost ostrov poznat, se shoduje na tom, že Sardinie je velice různorodá a buď si ji zamilujete, nebo Vás naopak neosloví. Prý neexistuje nic mezi tím. Vydejte se na tento oblíbený italský ostrov a zjistěte jaké dojmy zanechá ve Vás. Vybírat můžete z široké nabídky Last minute zájezdů na Sardinii.

Zájezdy do destinace Sardinie

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

03.06. - 10.06.2018 11 490 Kč
23.09. - 30.09.2018 10 990 Kč
16.09. - 23.09.2018 10 990 Kč
02.06. - 09.06.2018 6 296,5 Kč
26.05. - 02.06.2018 4 532,5 Kč

Sardinie - Všechny zájezdy

Sardinie - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat