Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Playa de Taurito

Obecné

Lokalita Playa Taurito se nachází v jihozápadní části ostrova Gran Canaria ve skalní úžlabině. Skály vybíhající až k moři propůjčují destinaci jisté romantické kouzlo. Hotelové komplexy vybudované tady nabízejí svým klientům veškerý možný komfort a servis, valná část zábavy se odehrává právě v ubytovacích kapacitách za pomoci animačních týmů. Od mezinárodní letiště se sem dostanete po cestě dlouhé 52 km.

Veřejný život

Uměle vybudované letovisko je spíše menší, přílišný rozvoj se tady ale neočekává, jelikož město Playa Taurito ohraničují z obou stran skály. Přesto je dobře vybavené, disponuje obchůdky s potravinami nebo suvenýry, oblečením či léky. Výběr restaurací a barů zde není příliš velký, ale i tak se můžete najíst v některým z místních podniků. Kdo by odolal dobrotám a vychlazeným nápojům podávaným v plážovém baru a s výhledem na křišťálově čistý Atlantik?

Velkou atrakcí se stal aquapark Lago Taurito Water Park vybudovaný přímo u pláže. Nejen děti jsou nadšené z množství tobogánů a atrakcí v tomto osvěžujícím vodním ráji. Pokud zatoužíte po noční zábavě nebo větších nákupech, vydejte se do nedalekého města Puerto Rico nebo Puerto de Mogán, v jehož nádherných romantických uličkách se budete chtít alespoň na chvíli ztratit. Milovníci golfu jistě nevynechají návštěvu golfového klubu v Meloneras nebo v Maspalomas. Povinnou zastávkou každého turisty na Gran Canaria by mělo být hlavní město Las Palmas a přilehlá botanická zahrada Jardín Botánico Canario Viera y Clavio.

Pláže

Pláž v zátoce sice není příliš dlouhá (necelých 200 m), ale je velkoryse široká (kolem 50 m). Písek tmavší zlaté barvy se zvolna poddává čistému, temně modrému Atlantskému oceánu. To jistě uvítají rodiny s malými dětmi. Aktivně založení jedinci se zcela jistě vyřádí během vodních sportů, na pláži je k dispozici prodejna a půjčovna sportovního vybavení.

Zájezdy do destinace Playa de Taurito

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

19.09. - 26.09.2020 18 290 Kč
16.09. - 23.09.2020 18 850 Kč
23.09. - 30.09.2020 18 850 Kč
23.09. - 30.09.2020 18 850 Kč
16.09. - 23.09.2020 18 850 Kč

Playa de Taurito - Všechny zájezdy

Playa de Taurito - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat