Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Bamburi

Obecné

Na sever od Mombasy a od letoviska Nyali se rozprostírá Bamburi, jež patří spíše mezi živější lokality. Toto turistické středisko se táhne převážně několik ulic kolem dlouhé pláže, na druhé straně za hlavní silnicí Malindi Road už začíná bohatá zeleň v podobě organizovaných tropických parků.

Veřejný život

Součástí letoviska je Haller Park, který by se dal nazvat zoologickou a botanickou zahradou v přírodě. Jedná se spíše o takovou ochutnávku, jak vypadá safari. Můžete zde pozorovat divoká zvířata, zažít noční prohlídky nebo pozorovat ptáky. Ideální volba pro rodiny s malými dětmi, které nemohou prožít to opravdové safari. Jestli ale toužíte poznat skutečné dobrodružství v divočině, pak jste si zvolili skvělou destinaci, národní parky Tsavo West a Tsavo East jsou totiž téměř na dosah ruky. V Tsavo West je unikátní útulek pro nosorožce černého. Park Tsavo East je určitě klidnější zastávkou, kde je možné obdivovat zvěř u přehrady Aruba Dam, skálu Mudanda nebo nejdelší lávové prameny Yatta Plateau. V okolí Bamburi Beach se nachází několik restaurací a obchodů. Určitě vám doporučíme návštěvu plážové restaurace Yul´s, která se specializuje na italskou kuchyni a mořské plody, nabízí také výborné dezerty a zmrzlinu. Směrem na jih se můžete vydat na golfové hřiště Nyali Golf, aquapark Wild Waters, minout supermarkety a dostat se až do centra Mombasy.

Pláže

Pláž v letovisku Bamburi je dlouhá cca 6 km a vaše nohy bude celou dobu hýčkat jemný písek. Můžete se zde věnovat vodním sportům, surfování i šnorchlování. Během odlivu není možno se koupat, nicméně jistě můžete vyrazit na procházku po okolí nebo můžete vidět korálový útes, který je odhalen právě díky odlivu.

Zájezdy do destinace Bamburi

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

21.10. - 31.10.2020 31 290 Kč
28.10. - 07.11.2020 31 290 Kč
16.09. - 26.09.2020 31 490 Kč
23.09. - 03.10.2020 31 490 Kč
30.09. - 10.10.2020 31 490 Kč

Bamburi - Všechny zájezdy

Bamburi - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat