Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Diani Beach

Obecné

Diani Beach je ztělesněním tropického ráje na zemi, jenž leží asi hodinu jízdy jižním směrem od Mombasy. Nádherná, několik kilometrů dlouhá pláž zvolna navazuje na mělké moře, které hraje snad všemi odstíny modré. Lokalita Diani Beach se nepyšní pouze kokosovými palmami kopírujícími pobřeží a dlouhou pláží, ale i korálovým útesem, který je snadno přístupný. V severní části Diani Beach je ukryt další z přírodních skvostů, a to podmořská rezervace Diani Chale. V tomto mořském parku můžete za poplatek šnorchlovat, surfovat nebo vyjet na výlet loďkou s proskleným dnem. Jen kousek za Diani Beach směrem na západ se zelená přírodní rezervace Shimba Hills, park plný kopců a údolí, ale také ještě pravým tropickým pralesem. Královnou tohoto území je antilopa vranná, korunu má samec i samička ze zahnutých rohů. Určitě nezapomeňte v rezervaci navštívit vodopády Sheldrick Falls a přilehlé jezírko. Těsně nad rezervací Shimba Hills byl zřízen útulek pro slony, jejichž počet je nyní kolem 150 kusů. Svou dostupností a vybaveností je středisko vhodné zejména pro rodiny s dětmi, proto neváhejte a vyberte si některý ze super hotelů na Diani Beach.

Veřejný život

Celá oblast je velmi rušná a pro turisty velmi dobře vybavená, není problém zde nakoupit v obchodech nebo se dobře najíst a popít v kterékoli z mnoha restaurací nebo klubů. Samozřejmostí jsou i banka, pošta, lékárna a poliklinika.
Určitě navštivte restauraci Sails Beach Bar, pod palmami na pláži je tu neopakovatelná atmosféra. Během ochutnávání pokrmů středomořské kuchyně složených převážně z mořských plodů vám bude společnost dělat příjemný mořský vánek. Z této restaurace nemůžete odejít ani bez sladké tečky.
Pokud dáváte přednost suchozemskému poznávání, pak si můžete za poplatek pronajmout kolo nebo velblouda a vydat se na průzkum okolí. Spoustu výletů na safari si lze zajistit právě odtud.
Přímo v Ukundě, největším středisku Diani Beach, je pro odvážné Jungle Snake Park. Zde se místní učí starat se o hady, krokodýly, želvy aj., ve svém potrfoliu mají dokonce jedny z nejjedovatějších hadů, a to mambu černou a zelenou. Součástí návštěvy je hadí show.
Propadli jste golfovému sportu? Pak je tu pro vás 18-ti jamkové golfové hřiště, které je součástí hotelového resortu. Pro golfové nadšence se zde v říjnu koná turnaj Diani Beach Masters. Určitě si nenechte ujít trénink na greenu uprostřed tropického ráje.

Pláže

Můžete se věnovat potápění, plavání, kitesurfingu, provozovat zpravidla nemotorizované vodní sporty, projíždět se na velbloudech, hrát plážový volejbal, nakupovat v místních obchodech atd., aktivit je zde opravdu mnoho. Klidnější a k odpočinku lákající bývá nejjižnější část – pláž Galu.
Jak už bylo výše popsáno, Diani Beach je prostě ráj na zemi. Pláž je opravdu dlouhá, místy až 100 m široká. Jemný bílý písek vás bude šimrat na chodidlech. Dostatečný stín vám dopřejí slunečníky na pláži a alej vzrostlých palem táhnoucí se kolem pobřeží.
Ne nadarmo hovoří i místní obyvatelé o Diani Beach jako o nejkrásnější pláži východního pobřeží Afriky.

Zájezdy do destinace Diani Beach

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

23.04. - 03.05.2020 29 140 Kč
23.04. - 03.05.2020 27 860 Kč
30.04. - 10.05.2020 28 800 Kč
07.05. - 17.05.2020 28 800 Kč
30.04. - 10.05.2020 30 530 Kč

Diani Beach - Všechny zájezdy

Diani Beach - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat