Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Nyali

Obecné

V těsném sousedství severně od Mombasy najdete Nyali. Skvělé letovisko, jehož okraje tvoří zejména krásná pláž a velký safari park na severu. Důležitým orientačním bodem střediska je pak golfové hřiště. Letovisko, i díky blízkosti Mombasy, je velmi oblíbené a patří k těm rušnějším.

Veřejný život

Nákupní a zábavní možnosti jsou na každém kroku, nejvíce podniků je soustředěno zejména na Nyali Road a jižněji na Links Road. Kousek od Nyali Road vám můžeme doporučit restauraci s typickými africkými pokrmy Summit Grill Mombasa.
Větší turistický ruch se ale točí hlavně kolem Links Road, kterou od pobřeží odděluje 18-ti jamkové golfové hřiště. Od této ulice směrem na sever najdou vyžití zejména rodiny s dětmi v aquaparku Wild Waters. Případně mohou turisté trávit čas v malém zoologickém centru Mamba Village, jež je zaměřené převážně na chov krokodýlů.  
Zklidnění a chvilku zamyšlení nabídne cestujícím návštěva v přilehlém ohromujícím indickém chrámu New Dwarikadham Temple. Pokud se pak vydáte jižně od chrámu směrem k Mombase, najdete park s krásnou tropickou zelení Prince´s Park. A až vám vyhládne, tak na Links Road určitě navštivte The Coffee Lounge & Restaurant, podnik, kde vám naservírují mezinárodní kuchyni s prvky té africké.
V severní části letoviska ale rozhodně nevynechejte návštěvu Haller Parku, místní variantu zoologické a botanické zahrady s motýlím pavilonem. Hallerův park zasahuje až do letoviska Bamburi.

Pláže

Tolik žádané osvěžení po průzkumu okolí vám poskytne Nyali Beach, pláž s nádherným světlým pískem, modrým oceánem a palmovým hájem. Písek na místní pláži je údajně nejbělejší z celé Keni.
Plážový život je zde velmi rušný, vaší pozornosti neujde jistě centrum vodních sportů a potápěčské centrum, kde budete mít možnost si zasurfovat nebo zarybařit. Zkrátka téměř cokoli, co vás v tropickém ráji napadne.

Zájezdy do destinace Nyali

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

Nyali - Všechny zájezdy

Nyali - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat