Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Watamu

Obecné

105 km severně od Mombasy leží Watamu – menší, ale nádherné místo, které vám jednoduše učaruje. Přírodní hranice tvoří na jihu NP Watumu, sever pomalu přechází v podmořskou rezervaci Malindi. Směrem na západ do vnitrozemí najdete prales Arabuko-Sokoke. Jižní část Watamu představuje téměř pohádkové území. Hlavní část totiž tvoří 3 laguny – Watamu Bay, Blue Lagoon a Turtle Bay. Voda je zde průzračně čistá a vy tak můžete spatřit veškerý podmořský život včetně dovádějících delfínů. Zkrátka zde naleznete ten pravý, krásně barevný a rozmanitý podmořský svět. NP Watamu je právem považován za jedno z nejkrásnějších a nejlepších míst pro potápění ve východní Africe. I díky přírodní kráse, kterou Watamu rozhodně oplývá, poctil tohle území svojí přítomností Ernest Hemingway.

Veřejný život

Letovisko je malé, ale co se týká služeb, je samostatné. Najdete zde restaurace, bary, banky, poštu i supermarkety. Vaše chuťové pohárky zaplesají po návštěvě plážového baru Safina Beach, kde vám připraví mořské plody nebo čerstvé exotické ovoce. Sladkou tečku pak okusíte v Non Solo Gelato, kavárničce s vynikající kávou a dezerty.
Můžete zde šnorchlovat, potápět se, projíždět se loďkou s proskleným dnem. Jen s rybařením tu nepočítejte, v NP Watamu je totiž rybolov zakázán.
Na výlet se pak vydejte k ruinám města Gede, zde na vás čekají pozůstatky města včetně vstupní brány paláce nebo mešit, které zarůstá okolním pralesem. K dispozici je i malé muzeum a kousek vedle motýlí farma Kipepeo.

Pláže

Místní pláže jsou opravdu luxusní, jednotlivé zálivy dotváří ideální představu tropického ráje. Laguny jsou od sebe oddělené skalkami, na plážích jemný písek, palmy v pozadí a před vámi tyrkysově modré moře. Korálové útesy překypují barevným životem, náladu vám zvedne hemžení malých rybek, ale i pohled na delfíny či kanice. S námi zde prožijete opravdovou dovolenou snů v tropickém ráji.

Zájezdy do destinace Watamu

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

21.10. - 31.10.2020 32 090 Kč
29.07. - 08.08.2020 32 290 Kč
05.08. - 15.08.2020 32 290 Kč
12.08. - 22.08.2020 32 290 Kč
26.08. - 05.09.2020 32 290 Kč

Watamu - Všechny zájezdy

Watamu - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat