Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Agadir

Obecné

Letovisko Agadir je známou prázdninovou destinací v Maroku. Je právem nazýváno “Perlou marockého pobřeží”. Nachází se zde mimořádné ubytovací kapacity, od luxusních palácových komplexů, až po autentické turistické ubytovny.

Letovisko vyniká především širokou pláží s jemným zlatavým pískem. Velmi pozvolný vstup do moře ocení především rodiny s dětmi.
Mezi pamatáky patří historická medína obehnaná mohutnými hradbami. Úžasným výhledem budete obdarováni z pevnosti Kasbah, která se tyčí nad městem. Autentickou atmosféru zažijete i při návštěvě rybářského přístavu.

Moderní i historická architektura

V roce 1960 zasáhlo město ničivé zemětřesení, které jej prakticky srovnalo se zemí. Město bylo následně vybudováno znovu takřka od základů a stalo se tak nejmodernějším turistickým centrem své doby.

Moderní futuristická architektura 60. let v kombinaci s tradičními marockými prvky dodávají místu zvláštní atmosféru. Centrum města je vystavěno na systému mřížky, jak je pro moderní velkoměsta typické. V širokých na sebe kolmých ulicích se snadno zorientujete. Ve městě žije více než 600 000 obyvatel, z nichž většina hovoří berberskými dialekty. V turistickém centru ale nemusíte mít strach, bez problémů se domluvíte anglicky či francouzsky. Ačkoliv je turismus hlavním zdrojem příjmů města, významnou roli hraje stále také rybolov, o čemž svědčí i velký přístav, který má význam pro celé Maroko.

Relax u moře

Agadir se pyšní nádhernou písečnou pláží, která je asi největším lákadlem pro všechny turisty. Má tvar půlkruhu, díky čemuž je chráněná před větrem vanoucím od oceánu. Voda je příjemně osvěžující a obvykle klidná. Podél pláže je řada kaváren, ve kterých se můžete občerstvit a vypůjčit si lehátko a slunečník. Pořádek hlídají plavčíci a místní policisté. Samozřejmostí je nabídka sportů – vyzkoušet můžete windsurfing, vodní lyžování či projížďku na vodním skútru.

Pro hráče golfu

Pouhých 15 minut cesty od centra Agadiru se nachází vyhlášené golfové hřiště. Klub Golf du Solei je známý po celém Maroku. Díky příznivému počasí si tu můžete zahrát golf po celý rok. Najdete tu dvě osmnáctijamková hřiště, přičemž každé vyžaduje jinou techniku hry. Samozřejmostí jsou rozmanitá jezírka, vodní kaskády, bunkery, lesíky nebo zastíněné fairwaye. Hrát budete v prostředí krásné marocké krajiny, s pohořím Atlas na obzoru.

Pokud patříte mezi začátečníky, využijte služeb zdejších lektorů. Můžete se zúčastnit skupinového kurzu, nebo zvolit individuální golfové lekce. Pokud se ubytujete v hotelu Tikida Golf Palace nebo Riu Tikida Beach Hotel, získáte až 50% slevu na vstup na hřiště.

Zájezdy do destinace Agadir

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

06.06. - 13.06.2020 13 990 Kč
13.06. - 20.06.2020 14 990 Kč
20.06. - 27.06.2020 15 190 Kč
06.06. - 13.06.2020 12 990 Kč
22.08. - 29.08.2020 16 990 Kč

Agadir - Všechny zájezdy

Agadir - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat