Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Agia Marinu

Obecné

Letoviska západně od Chanie se zdají být spíše klidnější, výjimkou je středisko Agia Marina s velkým množstvím menších útulných hotelů a apartmánů pro dva nebo pro rodiny s dětmi. Zdejší rezort se táhne mezi dlouhou pláží a silnicí u pobřeží. Ze západní strany letovisko ohraničuje městečko Platanias a z východu letovisko Kato Stalos. Přímo naproti je na loďce dostupný malý ostrov Agioi Theodoroi. Ostrůvek není trvale obydlený, je zde malý kostelík a pláž.

Veřejný život

Jedno z mála velmi živých letovisek na západě Kréty nabízí i bohatý noční život, najdete tu restaurace, bary, diskotéky. Samozřejmostí jsou supermarkety s bohatou nabídkou zboží, autopůjčovny i půjčovny kol, bankomaty a lékárna. Na vínečku a řeckých specialitách si pochutnáte v místní taverně Rustic Garden Greek Tapas & Wine či v restauraci Casa di Mare, zde vás místní řecká atmosféra jednoduše dostane. Rozhodně nevynechejte ani návštěvu baru Icy and Juicy, jež překypuje nabídkou osvěžujících alkoholických i nealkoholických nápojů a zmrzliny. Skvělé koktejly pro vás připraví v baru Oki na hlavní třídě. Pokud by vás už nebavila celodenní zábava na pláži, můžete navštívit muzeum řeckého folkloru. Pokud si půjčíte auto, můžete se vydat na některý ze zajímavých výletů, např. do města Chania, na pláž Falassarna, na soutěsku Samaria apod.

Pláže

Ráz letoviska určuje dlouhá písečná pláž, která se táhne přes celé středisko Agia Marina a sahá až téměř k samé Chanii. Vstup do vody je vhodnější spíše pro starší děti, není tak pozvolný a na několika místech vystupuje kamenné podloží. Dostatek zábavy na pláži s krásným tmavě zlatým pískem vám samozřejmě poskytne centrum vodních sportů.

Zájezdy do destinace Agia Marina

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

07.06. - 14.06.2020 12 709 Kč
23.08. - 30.08.2020 15 579 Kč
02.08. - 09.08.2020 15 579 Kč
09.08. - 16.08.2020 15 579 Kč
19.07. - 26.07.2020 15 579 Kč

Agia Marina - Všechny zájezdy

Agia Marina - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat