Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Hersonissos

Obecné

Letovisko Hersonissos ve východní části severní Kréty, jež z jedné strany sousedí se střediskem Anisarras a z té druhé zvolna navazuje na další výrazné středisko, na Stalidu. Od Heraklionu je vzdálené zhruba 25 km směrem na východ. Hersonissos už po několik desetiletí slouží hlavně turistům z celého světa, nabízí jim veškeré služby, které by na dovolené požadovali, a je tak skvělou volbou jak pro mladé páry, tak i pro rodiny s dětmi nebo pro seniory.

Veřejný život

V letovisku je nepřeberné množství obchůdků, taveren, barů, nočních klubů, dále autopůjčoven, bankomatů a bank, lékáren, poliklinika a pošta. Výborně se najíte v místních tavernách Rustico nebo Marina Restaurant Café přímo na pláži, zde dostanete na výběr z řecké a italské kuchyně, z dezertů a pohárů z čerstvého ovoce nebo drinků. Posedět nad sklenkou vychlazeného nápoje můžete nad pláží v baru Sea Side bar. Zmrzlinu sobě i dětem pořídíte v kavárně Ritz směrem k přístavu. Do pozdních nočních hodin se můžete pobavit ve vyhlášeném nočním baru New York Beach Club Hersonissos Crete, který, jak už název napovídá, leží přímo na pláži. Nad jednou z mnoha pláží letoviska leží aquapark Star Beach Water Park, kde se rozhodně děti ani vy nudit nebudete. Dalším aquaparkem je Acqua Plus Water Park, jež leží asi 7 km jihozápadním směrem od letoviska Hersonissos. S aquaparkem těsně sousedí golfové hřiště Crete Golf Club. Přes den se určitě vydejte na další z výletů po okolí, v Hersonissos stojí akvárium a záchranná stanice pro mořská zvířata a plazy, které dává opuštěným a zraněným zvířatům nový domov. Dále jsou v letovisku menší či větší pravoslavné kostelíky, námořní muzeum či muzeum Lychnostatis, jež funguje jako skanzen s ukázkami, jak se zde žilo v minulosti. Určitě je to nenáročná, ale zajímavá zastávka při poznávání okolí.

Pláže

Pláže v letovisku jsou spíše menší, ale o to jich je více. Najdeme zde písečné zálivy i kamenitá romantická zákoutí s průzračně čistou vodou. Vstup do vody je pozvolný, písečný, a tak vhodný i pro děti. Jen místy můžou být kameny.

Zájezdy do destinace Hersonissos

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

01.06. - 08.06.2020 14 890 Kč
03.06. - 10.06.2020 15 090 Kč
04.06. - 11.06.2020 15 390 Kč
07.06. - 14.06.2020 16 290 Kč
11.06. - 18.06.2020 16 790 Kč

Hersonissos - Všechny zájezdy

Hersonissos - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat