Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Kokkini Hani

Obecné

Letovisko Kokkini Hani spadá do seskupení několika na sebe navazujících středisek, a to Kato Gouves, Analipsi a Anissaras u Hersonissos. Leží na severním pobřeží východně od Heraklionu ve vzdálenosti asi 10 km. V Kokkini Hani jsou vystavěná jak malá studia a apartmány, tak i větší hotely, které uspokojí i náročnou klientelu.

Veřejný život

Celé letovisko je i díky blízkosti hlavního města velmi dobře vybavené. Letovisko je rozdělené do několika menších zálivů, jež jsou obklopené malými útulnými hotýlky i luxusnějšími komplexy. Pro turisty jsou zde dobře zásobené supermarkety, taverny, kavárny i bary. Samozřejmě i zde si můžete zapůjčit auto nebo motorku, vybrat peníze z bankomatu nebo navštívit lékárnu. Jako v každé řecké vesničce, tak i v této stojí několik menších pravoslavných kostelíků. A kam zajít na dobrou večeři nebo oběd? Určitě doporučujeme místní taverny Paximadi, Ambrosia nebo Kontra Flokos na pláži Gournes. Pokud máte chuť na něco lehčího, pak vás potěší zajisté bar In & Out Café, v němž připravují oblíbené snacky. Pokračovat poté můžete v nedalekém baru Anemos Art Cafe s bohatou nabídkou drinků a koktejlů. Nejen pro rodiny s dětmi doporučujeme výlet do CretAquaria Thalassokosmos. Jak už sám název vypovídá, najdete tady nádrže plné běžných i zajímavějších mořských živočichů. Východním směrem od centra je vybudovaný Dinosauria Park či menší planetárium. Samozřejmě můžete vyjet na další výlety např. do nedaleko ležícího Heraklionu nebo na pozůstatky paláce Knóssos.

Pláže

Celé středisko do několika úseků rozdělují přírodní kamenná mola. V téměř každém takovém zálivu je uschovaná písečná pláž se zlatým pískem, jež nabízí pozvolný vstup do vody. Jen místy mohou být kamínky. Až vás nebude bavit jen obyčejné slunění a koupání v moři, tak vyzkoušejte některý z vodních sportů.

Zájezdy do destinace Kokkini Hani

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

03.06. - 10.06.2020 19 990 Kč
11.06. - 18.06.2020 19 990 Kč
04.06. - 11.06.2020 19 990 Kč
07.06. - 14.06.2020 19 990 Kč
08.06. - 15.06.2020 20 990 Kč

Kokkini Hani - Všechny zájezdy

Kokkini Hani - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat