Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Malii

Obecné

Severní pobřeží Kréty už dlouhá léta obohacuje městečko Malia, které bylo jedním z prvních turistických letovisek na ostrově. Prázdninové letovisko se rozprostírá u pobřeží, nicméně samotné město je postavené jižněji. Příjemnou, asi 1 km dlouhou procházkou se dostanete až do samotného centra města Malia. S Malií ze západní strany sousedí Stalida a z východní strany letovisko Sissi. Od Heraklionu ho dělí vzdálenost asi 30 km.

Veřejný život

Letovisko je opravdu velmi živé, nabízí pestrou denní zábavu i bohatý noční program. Na pláži naleznete velké množství plážových barů, ale nejvíce jich je na hlavní trase směrem do města. Ulice je protkána bary a nočními kluby, mezi nejvyhlášenější patří zcela jistě Squeeze Bar, Mango Coctail Bar, Camelot Castle Club či typický irský podnik Molly Malone´s Irish Pub. Zastavte se určitě také v koktejlovém baru Zoo, ve kterém pro děti připraví zmrzlinové poháry a vám naservírují osvěžující barevné drinky. Na večeři vám můžeme doporučit některý z podniků na pláži, např. Mike´s Bar či Elia Restaurant. Směrem do centra se dobře najíte v řecké restauraci Sirtaki nebo ve středomořské restauraci Drossia. V centru nevynechejte návštěvu restaurace s americkou kuchyní Sticky Fingers American Diner nebo The Bull Steak House. Letovisko nabízí spoustu restaurací a mj. i podniky s asijskou, italskou nebo mexickou kuchyní. V letovisku je nadále k dispozici pošta, poliklinika, bankomaty, půjčovny aut a motorek, dráhu na motokáry aj. Mimo vlastní plážový život se vrhněte i na poznávání okolí. V nedalekém Hersonissos stojí aquapark Star Beach Water Park. Na východ od centra najdete vykopávky mínojského paláce Malia. Možností, jak trávit volný čas, je tu opravdu nespočet.

Pláže

Malia je velmi živé letovisko, kolem kterého se táhne dlouhá pláž navazující až na letovisko Stalida. Pláž je místy přerušena skalními výčnělky, které je dělí na zálivy. Místní pláže pokrývá jemně zlatý písek, který je stejný jako na mořském dně. Vstup do moře je pozvolný a vhodný pro neplavce i malé děti. Na plážích je dostatečná nabídka vodních sportů.

Zájezdy do destinace Malia

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

01.06. - 08.06.2020 12 990 Kč
03.06. - 10.06.2020 13 290 Kč
04.06. - 11.06.2020 13 690 Kč
07.06. - 14.06.2020 14 990 Kč
11.06. - 18.06.2020 15 690 Kč

Malia - Všechny zájezdy

Malia - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat