Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Proč navštívit Lefkada

Obecné

V západní části Řecka, mezi ostrovy Korfu a Kefalonie se ukrývá přírodní klenot, ostrov Lefkada. Jedná se o turisticky velmi obíbenou destinaci, která prozatím nepůsobí přelidněným dojmem jako jiné řecké ostrovy. Jedná se sice o ostrov, ale pro pohodlnou dopravu byly vybudovány dva mosty, které Lefkadu spojují s pevninou.

Celý povrch ostrova je velmi hornatý. Tvoří jej především bílé vápencové útesy, kontrastující s azurovým mořem, na jejichž stěny naráží mořský příboj. Turisté přijíždějí na Lefkadu za příjemným odpočinkem na krásných plážích, malebnými vesničkami, nádherným počasím i výbornými řeckými specialitami. Zdejší bělostné pláže kontrastují se svěží zelení borových hájů a jsou tak právem řazeny k těm nejkrásnějším v celém Řecku. Nejoblíbenějšími jsou zejména Agios Ioannis, Kathisma, Milos, Egremni a další. Průzračně čisté moře a pláže s mělkým vstupem do vody jsou velmi oblíbené mezi rodinami s malými dětmi. Ve vnitrozemí doposud najdete malebné vesničky, kde se čas téměř zastavil a obyvatelé zde žijí životem jako před staletími. K nejznámějším letoviskům patří Nidri, Vassiliki či Agios Nikitas. Lefkada je popsaným listem historie, ale do dnešních dob se mnoho hmotných památek bohužel nedochovalo. O to se postarala mnohá zemětřesení. Za vidění ale jistě stojí monastýr Panagia Faneromeni, pevnost Santa Maura a mnoho kostelíků a místních kapliček. Po celém ostrově se nachází nespočet ubytovacích zařízení, které se postarají o Vaši klidnou dovolenou. Nejčastěji se na ostrově vyskytují hotely 2* a 3* úrovně, apartmány či studia, ale není nouze ani o luxusní hotely, poskytující veškerý luxus. Volba je jen na Vás.

Lefkada je ideálním místem pro strávení letní dovolené pro všechny, kteří touží po odpočinku na skvostných plážích obklopených nádhernou přírodou v doprovodu kulinářských specialit celého Řecka.

Zájezdy do destinace Lefkada

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

31.05. - 07.06.2018 10 990 Kč
29.05. - 09.06.2018 5 211 Kč
07.06. - 19.06.2018 5 907 Kč
29.05. - 09.06.2018 5 211 Kč
17.06. - 30.06.2018 6 951 Kč

Lefkada - Všechny zájezdy

Lefkada - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat