Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Peloponés

Obecné

Peloponés svým tvarem připomíná hroty z trojzubce boha Poseidona. Leží v jižní části od řecké pevniny. Jeho členité pobřeží je omýváno vodami Jónského a Středozemního moře. Oficiálně se jedná o poloostrov, ale dokončení Korintského průplavu udělalo z Peloponésu prakticky ostrov.

Průzračné a příjemně teplé moře je vhodné pro šnorchlování, potápění a další vodní sporty. Peloponés nabízí výborné podmínky pro vyznavače pěší turistiky či cyklistiky. Ubytovat se můžete od kempů na břehu moře, přes soukromé apartmány a studia, až po hotely všech kategorií. Nejznámějšími letovisky jsou ToloNiforeika, Finikounda, Palea, Epidaurus či Kalamata.

Oblast bývá považována za kolébku civilizace, a to především díky vysoké koncentraci výskytu jedinečných antických nálezů z lidské historie. Navštivte bájemi opředenou SpartuMykényKorint nebo Olympii.

Peloponés se sice proslavil díky své historické tváři, ale stále častěji je spojován s místem pro ideální letní dovolenou. Hornatý povrch může působit nehostinně, ale zdejší pláže se podobají opravdovému ráji. Najdete zde dlouhé písečné, ale i oblázkové či smíšené zátoky s borovými háji na pobřeží, které poskytují stín v parném dni.

Oblíbenými místy jsou nedaleké historické památky a naleziště, jako je město SpartaOlympieMykény nebo hlavní město Athény. Oblast je vyhlášená také výborným jídlem a pitím. Místní olivový olej patří mezi nejlepší na celém světě. Velmi dobře se zde daří i vinné révě, ze které vznikají kvalitní vína.

Výborná řecká kuchyně, úžasné pláže či pomerančové a citrusové háje dávají tomuto místu nevšední kouzlo, které by byl hřích nezažít na vlastní kůži. Na Peloponésu si každý najde to, po čem na dovolené u moře v Řecku touží.

Zájezdy do destinace Peloponés

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

10.06. - 17.06.2020 15 990 Kč
10.06. - 17.06.2020 16 680 Kč
17.06. - 24.06.2020 16 680 Kč
10.06. - 17.06.2020 13 490 Kč
17.06. - 24.06.2020 13 790 Kč

Peloponés - Všechny zájezdy

Peloponés - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat