Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Faliraki

Obecné

Hlavním zábavním a nejrušnějším střediskem na ostrově Rhodos je zcela jistě letovisko Falikari. Nachází se zhruba 15 km jihovýchodně od hlavního města, na severu sousedí s letoviskem Kalithea. Falikari je ideální místo na dovolenou u moře snad pro každého, pro mladé je zde spousta barů a diskoték, pro rodiny s dětmi aquapark, lunapark i minigolf a pro starší klienty klidnější řecké taverny. A pro všechny samozřejmě dlouhá písečná pláž, která se vine kolem celého letoviska. Ubytovací kapacity nabízejí jak malá studia bez stravy, tak i velké a větší hotelové komplexy s all inclusive.

Veřejný život

V letovisku Falikari najdete opravdu vše, co k dokonalé dovolené u moře potřebujete. Autopůjčovny, motopůjčovny, supermarkety, obchody se suvenýry, lékárny, pošta atd. Občerstvení si vyberete v některé z velkého množství restaurací od klasické řecké taverny přes fast foody otevřené nonstop až po asijské restaurace. Mezi nejoblíbenější stravovací podniky patří taverny na pláži Dimitra, Golden Beach či italská restaurace Porto Bello. Až vaše děti objeví cukrárny Pagotomania Gelato Cafe nebo Lick It, vězte, že nezůstane pouze u jedné návštěvy. Místních barů a diskoték je tolik, že je všechny za jednu dovolenou nestihnete vyzkoušet. Určitě byste ale neměli vynechat návštěvu baru Heaven Coctail Bar, kde vám namíchají některé z drinků do sklenek ve tvaru schránek mořských korýšů. Dalším tipem od nás jsou bary Jamaica či Colossus. Pro milovníky dlouhé noční zábavy doporučujeme navštívit Liquid Night Club Faliraki či DC Club Faliraki v centru letoviska. K celodenní zábavě ve Faliraki mimo vlastní dlouhou pláž slouží spousta podniků, hrát můžete minigolf, bowling, kulečník apod. V centru je také menší akvárium AquaWorld s expozicí známých živočichů. Jedním z hlavních lákadel letoviska je aquapark Waterpark Faliraki, jeden z největších vodních parků v Řecku vůbec. Najdete ho v severní části střediska směrem na městečko Kalithea. Pokud se vydáte naopak jižním směrem, minete rybářský přístav, dostanete se až ke kopci s observatoří. Jestli ho zdoláte, pak budete mít krásný výhled na celé přilehlé letovisko. Obejdete-li ho, dostanete se až na proslulou romantickou pláž Anthony Quinn. V této malé kamenité zátoce se můžete vykoupat či potápět, vybavení vám mohou zapůjčit v přilehlém potápěčském centru. Za návštěvu také stojí vedlejší pláž Ladika Beach. Nedaleké výlety za poznáním a odpočinkem můžete učinit při cestě do letoviska Kalithea, ve kterých jsou k vidění bývalé lážně nebo třeba zajet do 20 min jízdy vzdáleného města Rhodos.

Pláže

Celé letovisko charakterizuje zejména dlouhá písečná pláž Faliraki Beach, jež se táhne otevřeným mořem z letoviska Kalithea až po přístav v jižní části Faliraki. Pak navazuje pláž Kathara a nudistická pláž přerušena skalním výběžkem, za nímž se ukrývá legendární zátoka Anthony Quinn. Falikari Beach definuje krásný světle zlatý písek, který zvolna postupuje až do moře. Pláž je proto vhodná jak pro rodiny s malými dětmi, tak i pro neplavce či méně mobilní turisty. Na své si přijdou i nudisté, v zátoce za pláží Kathara je pro ně vyhrazena pláž v zátoce.

Zájezdy do destinace Faliraki

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

02.06. - 09.06.2021 12 790 Kč
03.06. - 10.06.2021 12 990 Kč
06.06. - 13.06.2021 12 990 Kč
03.06. - 10.06.2021 12 490 Kč
02.06. - 09.06.2021 12 490 Kč

Faliraki - Všechny zájezdy

Faliraki - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat