Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Ialyssos

Obecné

Ialyssos je klidnější městečko ležící na severozápadní straně ostrova mezi letištěm a hlavním městem Rhodos. Jedná se o klasický plážový resort, jenž v sobě umně skloubí pravou řeckou atmosféru a moderní svět. Letovisko Ialyssos tvoří převážně velké hotely s komplexními službami a malé útulné řecké hotely.

Veřejný život

Veřejný život Kdo bude trávit dovolenou u moře v Ialyssos, tak bude určitě nadmíru spokojený i s občanským vybavením města. Obchody, restaurace a autopůjčovny jsou rozeseté jak u pláže, tak i v celém městě. Samozřejmostí jsou také bankomaty a lékárny. Největší výběr je na severu letoviska, které už zvolna navazuje téměř na hlavní město Rhodos. Velmi oblíbeným podnikem se stal bývalý větrný mlýn, který stojí přímo na pláži, nebo vedle stojící taverna Vrachos. Podávají tady řecké a evropské pokrmy připravené zejména na grilu. Mezi rodinami jsou to velmi oblíbené restaurace, protože leží v těsné blízkosti dětského hřiště. Nejen dětem doporučujeme zabloudit do cukrárny se jménem Ice Rolls, bude tu na vás za krásným pultem čekat usměvavá obsluha. Naopak noční tvory potěší podniky Nirvana Sports Café nebo Cavo Tango Coctail Bar. Za dobrým jídlem můžete vyrazit do přilehlého hlavního města, a to jak autem z půjčovny, tak i autobusem, který je s městem Rhodos velmi dobře propojený. Dalším tipem na blízký, i pěší, výlet je kopec Filerimos s rozhlednou z betonového kříže. Na něm můžete navštívit klášter či pozůstatky starověké akropole.

Pláže

Kolem celého letoviska Ialyssos se elegantně vine dlouhá písečná pláž, kterou omývá tyrkysově modré Egejské moře. Při vstupu do moře je pláž pokryta kulatými oblázky, pláž je tedy vhodná spíše pro starší děti. Severní část ostrova proslula zejména svými školami windsurfingu, které zde mají ideální podmínky pro výuku surfování. I vodní sporty, které zde provozují, jsou zaměřené převážně na surfování.

Zájezdy do destinace Ialyssos

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

02.06. - 09.06.2020 11 290 Kč
06.06. - 13.06.2020 11 290 Kč
05.06. - 12.06.2020 11 290 Kč
16.06. - 23.06.2020 11 990 Kč
23.06. - 30.06.2020 12 190 Kč

Ialyssos - Všechny zájezdy

Ialyssos - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat