Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Kolymbii

Obecné

Jedno z vůbec nejoblíbenějších letovisek na ostrově Rhodos, to je město Kolymbia, jež leží zhruba 30 km jihovýchodně od města Rhodos. Nabízí několik pláží, bohatý prázdninový život i rozmanité typy ubytování, studia a apartmány bez stravy, tak hotely s polopenzí či s all inclusive. Letovisku dominují dva vysoké kopce, ze kterých je parádní výhled na letovisko Kolymbia a okolí.

Veřejný život

V letovisku najdete vše potřebné, co můžete požadovat na dovolené u moře v Řecku. Kolymbia má dvě turistické části, a to klidnější jih a živější sever. Celkově je zde velké množství obchodů, taveren, barů i diskoték. V severní části se vše točí zejména kolem hlavní třídy, jež poznáte velmi snadno, je z obou stran lemovaná eukalypty. Tady jsou vyhlášenými tavernami Nikos či Manolis. Na své si přijdou i rodiny s dětmi v cukrárně Gelato di Bello, do cukrárny se dostanete příjemnou procházkou stinnou eukalyptovou alejí. Noční zábavu vám zajistí vyhlášený Statue Bar či Memories Bar. V jižní části jsou hlavně velké hotelové komplexy, mezi kterými jsou postavené malé podniky, oblíbenou restaurací je taverna Michel. K večernímu posezení doporučujeme Corner Cafe Coctail Bar. Samozřejmostí jsou zde supermarkety, obchůdky se suvenýry, půjčovny aut i skútrů, lékárna nebo bankomaty. Okolí letoviska Kolymbia je velmi zajímavé. Mimo 2 kopce, na které se můžete dostat pěšky a mít tak krásný výhled na letovisko, se nabízí nejkrásnější pláž Rhodosu Tsambika. Ta je vzdálená zhruba 5 km od jižní části letoviska Kolymbia. Nad pláží na kopci můžete navštívit stejnojmenný klášter. Za obcí, cca 7 km směrem na západ do vnitrozemí, se nachází přírodní zajímavost Sedm pramenů. Jde o místo, kde se prameny slévají do jedné říčky, jež nevysychá. Okolí je díky tomu plné zeleně, která v horkých dnech poskytuje tolik žádaný stín. Kolymbia má skvělou polohu téměř ve středu ostrova, a tak můžete vyrazit na mnoho výletů, např. na Lindos, do Motýlího údolí, na hrady Kastelos či Monolithos atd.

Pláže

Letovisko je rozdělené skalními výběžky na několik menších či větších pláží. Pláže ve středisku Kolymbia charakterizuje zejména světle šedý písek protkaný bílými oblázky. Jižní části dominuje dlouhá písečnooblázková pláž. Stejně tak je tomu i na severní straně letoviska, kde je ale pobřeží rozděleno kamenými moly na několik menších úseků. Uprostřed Kolymbie se ukrývá malý přístav s pláží s hrubým pískem. Pláže jsou velmi vhodné pro rodiny s dětmi.

Zájezdy do destinace Kolymbia

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

01.06. - 08.06.2020 13 990 Kč
01.06. - 08.06.2020 13 980 Kč
01.06. - 08.06.2020 13 990 Kč
25.05. - 01.06.2020 15 590 Kč
27.05. - 03.06.2020 15 890 Kč

Kolymbia - Všechny zájezdy

Kolymbia - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat