Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Lardos

Obecné

Lardos je malé letovisko na jihu Rhodosu, které leží nedaleko stejnojmenné vesničky s pravou řeckou atmosférou. Samotné letovisko má svoje kouzlo, z obou stran ho ohraničují kopce a v údolí roste mnoho zeleně, do které zapadjí jak velké hotely, tak i malé penziony. Jižního souseda tvoří letovisko Kiotari, na severu najdeme nejblíže vesničku Pefki.

Veřejný život

Jedná se o letovisko, které je velmi klidné a určitě je ideální zejména pro rodiny s dětmi. V Lardosu ve vesničce je možné zahrát si minigolf, vyjet na motokárách, navštívit muzeum místního folkloru, pozůstatky hradu Lardos nebo některý z kostelíků. K dispozici vám jsou obchůdky, taverny, bary i autopůjčovny. Velmi oblíbenou je restaurace Atlantis Beach Bar, jež je vybudovaná na pláži uplně na západě. Zde se dočkáte chutných pokrmů středomořské a zvláště pak řecké kuchyně. Po večeři zajděte na východní stranu pláže, do malinké zátoky, kde se nachází Cachaca Bar. Tady na malé písečné pláži panuje příjemná rodinná atmosféra. Letovisko Lardos má super polohu téměř ve středu ostrova, a tak je skvělým výchozím bodem na mnoho výletů, např. na blízký Lindos, do Motýlího údolí, na hrady Kastelos či Monolithos atd.

Pláže

Letovisko má unikátní polohu, z obou stran se tyčí kopce a v přední části lemuje Lardos písečná pláž. Vstup do krásného čistého moře je pozvolný, místy obohacený o malé oblázky. Vyznavači aktivního odpočinku a adrenalinu jistě ocení i fakt, že na pláži jsou organizované vodní sporty. Celá pláž i letovisko je vhodné především pro rodiny s dětmi, nicméně se tu nebudou nudit ani zamilované dvojice či parta kamarádů.

Zájezdy do destinace Lardos

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

02.06. - 09.06.2021 15 990 Kč
03.06. - 10.06.2021 15 990 Kč
06.06. - 13.06.2021 16 590 Kč
02.06. - 16.06.2021 22 390 Kč
03.06. - 17.06.2021 22 390 Kč

Lardos - Všechny zájezdy

Lardos - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat