Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Mallorcu

Obecné

Mallorca se může pochlubit titulem největší ostrov Španělska i celých Baleárských ostrovů. Vynořuje se z vod Středozemního moře, 250 kilometrů jižně od pláží Barcelony. Díky bohaté minulosti se i zde zachovalo mnoho skvostů historie.

Dnešní Mallorca patří mezi nejoblíbenější prázdninové destinace. Ostrov svým návštěvníkům nabízí nádherné pláže, svěží borové lesy, tradiční malebné vesničky i velice pohostinné a milé obyvatele.

Seznamte se s Mallorcou

Mallorca je vcelku hornatý ostrov s krásnými horskými silničkami klikatícími se palmovým porostem. Po obvodu ostrova se táhnou dlouhé pláže s bílým pískem i malé zátoky vsazené mezi rozeklané skály. Mezi nejkrásnější patří například několik kilometrů dlouhá Es Trenc, táhnoucí se okolo borových hájů.

 Pozvolné vstupy do moře a teplá voda jsou velice oblíbeny mezi rodiny s malými dětmi. Na ostrově je příjemné klima po celý rok, tudíž ideální počasí. Mallorca Vás na jaře ohromí vůní kvetoucích mandloní, olivovníků, pomerančovníků či ibišků. V létě chytíte krásný bronz na některé ze zdejších pláží.

Milovníci pamětihodností si na své přijdou nejvíce v hlavním městě Palma de Mallorca, kde mohou obdivovat katedrálu La Seu, Arabské lázně či kruhový hrad Castell de Bellver. Neobyčejně krásné jsou také vesničky AlcudiaValldemossa či Deia, která je oblíbena mezi nejrůznějšími umělci. Romantické duše nadchne historická projížďka po staré vlakové trati z hlavního města až do Port de Sóller. Tomuto unikátnímu spoji se přezdívá „Pomerančový expres“.

Letoviska

Nejoblíbenějšími letovisky jsou PagueraEl ArenalAlcudia či Palma Nova, kde nejsnáze seženete ubytování. Po celém ostrově jsou rozesety hotely nejrůznějších úrovní, ale i apartmány či studia. Samozřejmostí jsou i velice komfortní 5* hotely poskytující služby All inclusive.

Mallorca je svěžím rájem pro milovníky jak klidné dovolené, tak i pro živější povahy toužící po rušných promenádách a nočním veselí. Skvěle se zde snoubí přírodní krásy s historickými skvosty i pokrmy španělské, italské, ale především arabské kuchyně.

 

Zájezdy do destinace Mallorca

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

04.06. - 11.06.2020 12 990 Kč
08.06. - 15.06.2020 13 290 Kč
06.06. - 13.06.2020 13 590 Kč
11.06. - 18.06.2020 13 590 Kč
01.06. - 08.06.2020 13 590 Kč

Mallorca - Všechny zájezdy

Mallorca - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat