Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Bentotu

Obecné

Na jihozápadním pobřeží Srí Lanky se rozprostírá Bentota, z Kolomba je to sem jen 64 kilometrů Oblast je vyhlášená svými plážovými letovisky, čímž zaručuje perfektní dovolenou plnou odpočinku, slunce a vodních sportů. Bentota je oblíbenou destinací rodičů s dětmi. Bydlet můžete v prvotřídním hotelu, ale najde se tu i ubytování střední a nižší kategorie, které Váš rozpočet příliš nezatíží. 


Pobřežní město Bentota obklopuje bujná venkovská krajina. Najdete tu půvabné laguny, které tu společně s vodami oceánu tvoří legendární řeka Bentara a jež nabízejí nespočet možností vodního sportování. Díky klidnému moři jsou zdejší pláže Beruwala Bay Beach a Bentota Beach během sezony (od listopadu do dubna) ideální pro šnorchlování, potápění, windsurfing, vodní lyžování nebo pro hlubinný rybolov na tradiční kánoi. Celé pobřeží směrem na jih je plné překrásných pláží lemovaných palmami.


Bentota Bay Beach resort objímá tyrkysové moře a z druhé strany vody stejnojmenné laguny, pyšní se ohromující krajinou plnou bujaré zeleně a ptactva. Bentota je nejoblíbenějším místem pro romantické svatby nebo líbánky, a to jak pro místní, tak i pro cizince. Severní části pláže se přezdívá Paradase Island a opravdu si tu budete připadat jak v nadpozemském ráji.


Nejpopulárnějším plážovým střediskem Srí Lanky je Bentota National Holiday Resort, postavený podle návrhu uznávaného srílanského architekta Geoffrey Bawa v roce 1970. Zaujímá pás země mezi Galle Road a železniční tratí mezi Colombem a městem Matara. Kromě luxusního ubytování je tu množství nákupních pasáží, železniční stanice, pošta, banky, turistické informační centrum a další obchodníci poskytující turistické služby. Jsou tu k dostání třeba tradiční bubny, masky, ruční krajky a mnoho dalších suvenýrů. Pravidelně se tu pod širým nebem konají představení lidových tanců v maskách.

Zájezdy do destinace Bentota

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

14.04. - 21.04.2020 19 307 Kč
19.04. - 26.04.2020 19 307 Kč
12.04. - 19.04.2020 19 307 Kč
14.04. - 26.04.2020 22 845 Kč
19.04. - 28.04.2020 20 638 Kč

Bentota - Všechny zájezdy

Bentota - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat