Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Port El Kantaoui

Obecné

Malé letovisko Port El Kantaoui, se nachází uprostřed Tuniska, nedaleko letoviska Sousse. Leží na stejné rovnoběžce jako Malta nebo Kréta, takže nabízí po celou dlouhou sezónu stálé a příjemné počasí. Port El Kantaoui se sice nemůže pochlubit žádnou historickou zástavbou, protože je uměle vybudované (podobně jako třeba nádherné letovisko Port Ghalib v Egyptě). Ale láká na skvělou turistickou vybavenost. Golfová hřiště, krásné parky plné zeleně, zábavní park, zoo nebo luxusní a komfortní hotely se službami na nejvyšší úrovni charakterizují město Port El Kantaoui.

U místního přístavu najdou turisté vstupní bránu do nákupní galerie plné obchůdků. Nezapomeňte tradiční zvyk smlouvání. K dispozici jsou tu samozřejmě běžné supermarkety, pošta, lékárna, banky a množství restaurací. Jedním z nejvyhlášenějších podniků je Restaurant Le Méditerranée kousek od přístavu. Kuchaři zde svým strávníkům připraví mořské plody a chutnou středomořskou kuchyni. Zábavu, vynikající pití a skvělé jídlo ochutnáte ve vyhlášeném Hard Rock Café Port El Kantaoui. Toto krásné letovisko se nachází asi 25 km od letiště v Monastiru.

Co navštívit v okolí

Sousse

Nedaleké město Sousse je jedním z nejvyhledávanějších prázdninových středisek v Tunisku. Mimo pěknou pláž láká město na medinu, starobylé centrum obce. Tato stará část města je obehnaná hradbami, jež stráží úzké uličky, autentické krámky a mešity. V nové části města je dostatek zábavy pro každého.

Město Tunis + Kartágo

Téměř povinná zastávka je v hlavním městě Tunisu, jež se může pochlubit starobylou centrální medinou. Zdejší úzké uličky jsou plné malých útulných krámků a kavárniček. Stojí rozhodně za to vypravit se sem a nakoupit tady některé suvenýry. Minout byste neměli ani Olivovníkovou mešitu v medině. Za hradbami mešity najdete ovšem metropoli se všemi výdobytky moderní doby. Nedaleké Kartágo se může pochlubit dlouhou historií, která na vás dýchne ze zachovalých ruin.

Sidi Bou Said

Městečko Sidi Bou Said vás jednoznačně dostane. Místní architektura vás na chvilku dokonale zmate, budete mít totiž pocit, že jste na dovolené v Řecku. Letovisko oplývá bílými domky s modrými střechami a okenicemi stejné barvy. Tento dojem umocňuje i fakt, že město stojí na útesu nad mořem.

El Jem

Město El Jem je možné poznat už z dálky ještě před příjezdem. Je to možné díky tomu, že na městem jsou patrné obrysy obrovského kolosea. Tato mohutná římská stavba má na délku necelých 150 m, do šířky asi 122 m. Nejvyšší bod stavby ční až do výšky 35 m. Stavba sice nebyla nikdy dokončená, nicméně se mu nedá upřít mocné kouzlo a majestátnost.

Pláže

Letovisko kopírují dvě pláže, které od sebe odděluje místní přístav. První, menší a užší pláž, se rozkládá na jih od přístavu. Druhá pláž, na sever od mariny, je mnohem delší a prostornější. Pláž pokrývá jemný písek světlé barvy, jenž jen zvolna ustupuje vyhřátému moři. Je to tedy ideální místo pro rodiny s dětmi a i neplavce. Pohodlí na pláži zajišťují organizované sety lehátek a slunečníků. Vodní sporty a adrenalinová zábava během pobytu u moře je i tady v Port El Kantaoui naprostou samozřejmostí.

Zájezdy do destinace Port El Kantaoui

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

24.06. - 06.07.2020 15 690 Kč
22.06. - 06.07.2020 17 590 Kč
24.06. - 01.07.2020 12 290 Kč
10.06. - 21.06.2020 14 990 Kč
11.06. - 22.06.2020 14 990 Kč

Port El Kantaoui - Všechny zájezdy

Port El Kantaoui - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat