Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Tabarku

Obecné

Tabarka leží na severozápadním pobřeží Tuniska jen okolo 12 kilometrů od hranic s Alžírskem. Během pár let zde vyrostla celá řada nových moderních hotelů, bungalovů a jiných zařízení, včetně golfového hřiště. Tabarka se proto stává velice lákavou pro turisty z celé Evropy.

Od ostatních známějších tuniských letovisek se však hodně liší. Vládne zde středomořské klima, a tak tu léta nebývají tak horká jako třeba na Djerbě. Díky tomuto klimatu je celá oblast zelenější a porostlá lesy. Pláže zde nedosahují takových délek jako písečný pás Hammamského zálivu, ale i tak jsou reprezentativní. S kulisou četných skalisek tvoří dokonalou kombinaci. Pláže zde mají podobu i betonových plat a oblázků. Tabarka je také výborně dostupná. Jen několik kilometrů od města se nachází mezinárodní letiště, které posílá na dovolenou v Tabarce stále více návštěvníků. Za zmínku jistě stojí možnosti objevování krás podmořského života. V okolí se totiž nachází zachovalé korálové útesy s pestrým podmořským životem. Na své si zde přijdou i hráči golfu a vyznavači vodních sportů.

Dovolená v letovisku Tabarka je vhodná pro turisty všech věkových skupin. Mladí ocení možnosti nočního života a nákupů, rodiny s dětmi písečné pláže a ostatní poklid v překrásném přírodním prostředí.

Zájezdy do destinace Tabarka

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

Tabarka - Všechny zájezdy

Tabarka - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat