Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Yasmine Hammamet

Obecné

Dovolená v Yasmine Hammamet bude skvělou volbou pro všechny, co mají rádi moře, pláž, opalování, kvalitní servis a golf. Nové a uměle vybudované letovisko leží v Hammametském zálivu poblíž Hammametu (cca 5 km). Prázdninové centrum nabízí báječné hotely té nejvyšší kvality hned u několik kilometrů dlouhé pláže. Prověřené hotelové komplexy jsou plné vlastních obchodních a wellness center, kosmetických a kadeřnických salónů nebo i lékáren. Služby all inclusive jsou tady naprostou samozřejmostí. I díky tomu bývá "Jasmínový" Hammamet přirovnáván k luxusnímu tureckému letovisku Belek.

V centru letoviska je vybudovaný zábavní park Carthageland, což určitě ocení děti i dospělí. Milovníci zeleného trávníku s radostí uvítají informaci, že nad letoviskem je vybudováno několik golfových hřišť. K procházkám vyloženě láká místní přístav plný malých člunů i větších loděk. V marině musíte ochutnat mořské plody, které vám rádi připraví v restauraci La Bouillabaisse. Vaří tady perfektně, zvláště středomořskou a francouzskou kuchyni. Sladkou tečku vám naservírují nedaleko, v bistru Canari. Kdo by nechtěl odpočívat se zmrzlinovým pohárem před sebou a při tom koukat na přístav předvádějící i velmi luxusní jachty? Tento skvost mezi tuniskými letovisky se nachází 42 km od letiště Enfidha a 72 km od letiště v Tunisu.

Co navštívit v okolí

Hammamet

Nedaleké město Hammamet nabízí krásnou pláž, stejnou jako Yasmine Hammamet. Ale jako bonus navíc i velmi starou medinu (stáří odhadují místní na zhruba 500 let). Nákupy a procházky v úzkých uličkách se vám jistě zalíbí a rádi využijete nabídky lokálních útulných kavárniček. Odtud si odvezete také krásné suvenýry, které získáte smlouváním za velmi nízkou cenu.

Friguia Park

Menší zoopark se nachází zhruba 32 km jižně od Yasmine Hammamet. Ve výbězích jsou k vidění divoká a exotická zvířata (lvy, tygry, žirafy, lemury, surikaty apod.). Pro návštěvníky jsou připravené restaurace a obchod se suvenýry. Ti nejmenší určitě rádi vyzkouší jízdu na velbloudu nebo oslíkovi.

Město Tunis + Kartágo

Určitě byste neměli vynechat návštěvu hlavního města. Tunis se pyšní velmi starou a velkou medinou v centru města. Úzké křivolaké uličky přetékají malými obchůdky, jež nabízejí nejrůznější suvenýry. I zde si nezapomeňte procvičit svoje umění smlouvání. Za návštěvu jistě stojí i obdivuhodná Olivovníková mešita. Za hradbami starého centra pulsuje metropole moderním životem. Starověké Kartágo bývá považováno za předměstí hlavního města. Do dnešního dne z města zbyly víceméně zachovalé ruiny, které dýchají opravdu dlouhou historií.

Sidi Bou Said

Menší město Sidi Bou Said nedaleko Tunisu proslulo hlavně svojí, pro Tunisko netypickou architekturou. Místní stavby jsou postavené v řeckém stylu, jak známe např. ze Santorini a jiných řeckých ostrovů. Bílé domečky s jasně modrými střechami a okenicemi se dostaly až do filmu o Angelice. Tak je tohle město kouzelné.

Sousse

Město Sousse je oblíbené dovolenkové letovisko v Tunisku ležící asi 80 km odtud. Kromě krásné pláže láká město na medinu, starobylé centrum obce. Tato stará část města je obehnaná hradbami, jež stráží úzké uličky, útulné obchůdky a mešity. V nové části města si zábavu, odpočinek a zajímavá místa najde opravdu každý.

Pláže

Pláž v Yasmine Hammamet je vskutku nádherná. Písek je tvořený jemnými zlatými zrnky, které dohromady vytváří báječnou, několik kilometrů dlouhou pláž. Hotelové resorty nabízejí klientům organizovaná lehátka a slunečníky a i zábavu díky vlastním animačním týmům. Dále jsou v nabídce i běžné vodní sporty, ale i adrenalinové atrakce. Vstup do vody je vhodný i pro velmi malé děti, protože písek se zde poddává moři jen velmi pozvolna.

Zájezdy do destinace Yasmine Hammamet

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

26.06. - 03.07.2020 11 980 Kč
07.07. - 17.07.2020 14 580 Kč
03.07. - 10.07.2020 12 480 Kč
19.06. - 30.06.2020 13 080 Kč
16.06. - 26.06.2020 12 480 Kč

Yasmine Hammamet - Všechny zájezdy

Yasmine Hammamet - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat