Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Belek

Obecné

Asi 30 km od mezinárodního letiště v Antalyi se nachází luxusní turecké letovisko Belek. Prázdninová vesnička nemá dlouhou historii, první ubytovací kapacity zde byly vybudované v 80. letech. Jedná se převážně o 4* a 5* hotely. Přepychové resorty nabízejí klientům nadstandardní služby, wellness, sportovní centra či golfová hřiště. Stravování all inclusive funguje zpravidla 24 hod denně.

Místní hotely jsou využívány skutečně celoročně. Nahrává tomu příjemné počasí v Turecku, hotely s vynikajícím zázemím a golf. Dlouhý řetězec hotelů se táhne podél pláže, za resorty jsou vystavěná golfová hřiště. Až za nimi je samotné město Belek. To nabízí hlavně promenádu s obchody a obchůdky. Nezapomeňte, že nakupování v Turecku je především zábava. Dále letovisko disponuje bankomaty, restauracemi nebo bary. Vyhlášeným podnikem v Beleku je Cafe Istanbul Restaurant. Už podle názvu je jasné, že tato malá a útulná restaurace se specializuje zejména na výbornou tureckou gastronomii. Najdete ji na okraji městečka Belek ve stínu pod vysokými stromy.

Památek a pamětihodností tady moc nenajdete, přeci jen je to nedávno vystavěné plážové letovisko. Zhruba 20 km od Beleku se rozprostírá majestátní amfiteátr v Aspendosu. Hotelové animace, krásná pláž a moře nebo golfová hřiště vám zajistí celodenní zábavu a nudit se tady opravdu nebudete. Dovolená v Beleku bude nezapomenutelná!

Co navštívit v okolí

Antalya, Perge

Blízké město Antalya vás ohromí krásnou pláží a krásným historickým centrem Kaleici s Hadriánovou bránou. Kamenné uličky plné obchůdků a restaurací vám učarují. Je zde velmi patrný vliv řecké kultury. Za hranicemi města leží antické město Perge ze 12. st. př. n. l.

Side, Manavgat a Zelený kaňon

V horách nad letoviskem Manavgat nedaleko Side se nachází přehradní nádrž známá pod názvem Zelený kaňon. Modrozelená barva vody nadchne každého milovníka přírody. Z hor pak údolím protéká řeka skrz letovisko Manavgat až do moře. Rozhodně doporučujeme zajistit si výlet na plavbu, během které je možné se vykoupat i vyřádit se díky vodním sportům. Nádherný kaňon je od Antalye vzdálený zhruba 47 km. Nedaleké oblíbené město Side nabízí svým návštěvníkům krásné antické památky a nádherné písečné pláže.

Olüdeniz

Poklad na Egejském pobřeží, tak by se dala nazvat pláž Ölüdeniz. Tu charakterizuje výběžek ve tvaru jazyka. Pláž nabízí jemný písek, báječné koupání a zábavu s vodními sporty. O pohodlí se postarají organizovaná lehátka a slunečníky, ale i místní restaurace. Z Beleku sem vede trasa dlouhá asi 245 km.

Pamukkale

Známá, do dálky bíle zářící kaskádovitá jezírka není třeba snad ani představovat. Pamukkale by měl znát každý návštěvník Turecka. Malé vodní nádrže s vápencovou vodou bývají často označovány za osmý div světa. Urazit trasu dlouhou asi 275 km z Beleku se opravdu vyplatí.

Pláže

Pláže v Beleku přímo vyzývají k lenošení a odpočinku na pláži u vyhřátého Středozemního moře. Žádaný stín najdou turisté na lehátkách pod připravenými slunečníky. Pokud by vás nebavilo pouhé klidné koupání a opalování, pak využijte širokou nabídku vodních sportů. Zapůjčit si můžete klidnější šlapadla, ale i se projet třeba na vodních lyžích. Rodiče jistě ocení pozvolný vstup do moře, který umožňuje koupání dětem i horším plavcům. Pláž s jemným světlým pískem je dlouhá několik kilometrů, místy je velkoryse široká (kolem 100 m).

Zájezdy do destinace Belek

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

08.07. - 15.07.2020 17 219 Kč
08.07. - 15.07.2020 19 469 Kč
22.07. - 29.07.2020 17 869 Kč
15.07. - 22.07.2020 17 869 Kč
18.07. - 25.07.2020 17 869 Kč

Belek - Všechny zájezdy

Belek - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat