Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Colakli

Obecné

Moderní letovisko Colakli se nachází v jihozápadní části Turecka u Středozemního moře. Ze západní strany sousedí s letoviskem Belek. Na východní straně zvolna navazuje na historické město Side. Z letiště v Antalyi sem vede trasa dlouhá asi 50 km.

Resort Colakli tvoří samotné město a pak dlouhý úsek luxusních hotelových komplexů u pláže. Při procházce kolem hotelů objevíte vybudovaná menší turistická centra s obchůdky, několik bankomatů a lékárny. Můžete tady zakoupit čerstvé ovoce, ale i typické suvenýry. V oblíbeném podniku Faulty Friends byste se měli zastavit na něco dobrého k jídlu a pití. Atmosféra a pokrmy v tomto baru jsou přímo báječné a vykouzlí vám úsměv na tváři. Město samotné je od pobřeží vzdáleno asi 2,5 km.

Hlavním důvodem, pro zvolit Colakli jako místo své zasloužené klidné dovolené, jsou hotely se službami na nejvyšší úrovni. A pak také nádherná a velkoryse prostorná pláž, jež je jako stvořená pro rodiny s dětmi. Rodiny ubytované v Colakli jsou více než spokojené. Děti si stavějí z písku hrady a dospělí relaxují ve stínu nebo se opalují. Zkrátka dovolená v Colakli v Turecku se zalíbí všem.

Co navštívit v okolí

Manavgat a Zelený kaňon

V horách nad letoviskem Side se nachází přehradní nádrž známá pod názvem Zelený kaňon. Modrozelená barva vody nadchne každého milovníka přírody. Z hor pak údolím protéká řeka skrz letovisko Manavgat až do moře. Rozhodně doporučujeme zajistit si výlet na plavbu, během které je možné se vykoupat i vyřádit se díky vodním sportům.

Side

Side je jedinečné město, které umě snoubí antické památky, moderní město a nádherné pláže. Od Colakli ho dělí cesta dlouhá pouhých 9 km. Byla by velká škoda nenavštívit místní amfiteátr nebo ruiny antických chrámů. Pokud vám během poznávání Side zbyde čas, určitě se vydejte na místní pláže s tmavě zlatým pískem.

Antalya + Perge

Nedaleké město Antalya (50 km) vám učaruje krásnou pláží a krásným historickým centrem Kaleici. Významnou pamětihodností je tady Hadriánova brána. Kamenné uličky plné obchůdků a restaurací vás okouzlí. V těchto místech je velmi patrný vliv řecké kultury. Za hranicemi Antalye leží antické město Perge ze 12. st. př. n. l.

Olüdeniz

Poklad na Egejském pobřeží, tak by se dala nazvat pláž Ölüdeniz.Často bývá zařazena mezi nejkrásnější pláže světa. Ölüdeniz charakterizuje výběžek ve tvaru jazyka. Pláž nabízí jemný písek, báječné koupání a zábavu s vodními sporty. O komfort během výletu se postarají organizovaná lehátka a slunečníky, ale i místní restaurace. Z Colakli sem vede trasa dlouhá asi 266 km.

Pamukkale

Do dálky bíle zářící kaskádovitá jezírka není třeba snad ani představovat. Pamukkale určitě zná z pohledů nebo katalogů každý návštěvník Turecka. Malé vodní nádrže s vápencovou vodou bývají často označovány za osmý div světa. Urazit trasu dlouhou asi 300 km z Colakli se opravdu vyplatí.

Pláže

Pláž u Colakli je dlouhá několik kilometrů (dokonce až 6,5 km), na východní straně navazuje na pláž v Side. Pláž je místy široká až 100 m. Celé pobřeží zdobí jemný zlatý písek, který se jen pozvolna oddává vyhřátému Středozemním moři. Pro malé děti a neplavce tedy ideální. O akční zábavu se postarají centra vodních sportů. Pro milovníky opalování jsou samozřejmě připravená lehátka a slunečníky.

Zájezdy do destinace Colakli

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

12.06. - 19.06.2020 17 690 Kč
14.06. - 21.06.2020 17 690 Kč
16.06. - 23.06.2020 18 490 Kč
19.06. - 26.06.2020 18 490 Kč
21.06. - 28.06.2020 18 490 Kč

Colakli - Všechny zájezdy

Colakli - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat