Vyhledat zájezd

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 10 destinací najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 typů zájezdů najednou.

Varování

Omlouváme se, ale není možné filtrovat více jak 5 akčních nabídek najednou.

Proč navštívit Kemer

Obecné

Kemer je po právu jedním z nejkrásnějších tureckých letovisek. Nádherné pláže, vyhřáté moře a nekonečné vysoké hory přesně vystihují Kemer. Celoroční slunečné počasí svědčí zdejším pinovoým hájům. Synonymem pro Kemer jsou luxusní hotelové resorty, které ocení velmi nároční klienti a rodiny s dětmi. Dovolená v Kemeru bude ale klidnější ve srovnání s jinými tureckými oblastmi (jako je Alanya nebo Side).

Město disponuje vším, co mohou klienti na dovolené potřebovat. Nabízí se tady obchody s oblečením či suvenýry či menší supermarkety. Dále banky, lékárny nebo pošta. Příjemnou tureckou atmosféru načerpáte v místních stravovacích podnicích. Takovým skvělým tipem od nás na lokální restauraci je Leon Restaurant, jež sídlí pod hájem středomořských borovic nedaleko přístavu.

Milovníci výletů nebo aktivní zábavy si v Kemeru přijdou na své. Pro menší je tu vybudovaný lunapark, pro větší pak aquapark a delfinárium. Blízko letoviska začíná Národní park Olympos, jenž zahrnuje skály pohoří Taurus i pláž, kam chodí klást vajíčka karety obrovské. V tomto parku se už od nepaměti vyskytuje přírodní zajímavost – Chiméra. V jednom místě mezi skalami uniká plyn, který se sám vzněcuje. Zejména mezi dětmi je tento výlet k „peklíčku“ oblíbený. Pro trošku zdatnější jedince je skvělý výlet na sever do 6 km dlouhého kaňonu Göynük s krásným vodopádem. Pod Kemerem leží pozůstatky antického města Phaselis. Zkrátka v oblasti Kemer se nudit nebudou ani děti, ani dospělí. Na dovolenou v Kemeru budou mít všichni pěkné vzpomínky. S letištěm v Antalyi dělí Kemer vzdálenost zhruba 60 km.

Co navštívit v okolí

Antalya a Perge

Kemer je ideálním místem pro návštěvu nedaleké Antalye (cca 60 km), která nabízí velké množství zábavy a památek. Nevynechejte návštěvu starého centra Kaleici s významnou Hadriánovou bránou. V roztomilých malých obchůdcích si tady můžete zakoupit spoustu suvenýrů. Antické město Perge leží hned za hranicemi Antalye severovýchodním směrem. Perge pochází údajně už ze 12. st. př. n. l., starobylým ruinám je tedy více než 3 200 let.

Side a Zelený kaňon u Manavgatu

V horách nad letoviskem Manavgat nedaleko Side se nachází přehradní nádrž známá pod názvem Zelený kaňon. Z hor údolím protéká řeka skrz letovisko Manavgat až do moře. Stejnojmenný vodopád vás zaujme svojí výraznou tyrkysovou barvou. Rozhodně doporučujeme zajistit si výlet na plavbu, během které je možné se vykoupat i vyřádit se díky vodním sportům. Nádherný kaňon je od Kemeru vzdálený zhruba 130 km.

Olüdeniz

Nádherná pláž ve tvaru jazyka Ölüdeniz leží na Egejské riviéře pod přístavem Marmaris. Po právu patří mezi nejkrásnější pláže Turecka. Z Kemeru se dá do letoviska Ölüdeniz dostat po trase dlouhé zhruba 242 km. Na pláži je zajištěné občerstvení, lehátka a slunečníky i vodní sporty. Bělavý písek doplňuje moře hrající všemi odstíny modré.

Pamukkale

Více než 15 000 let stará jsou kaskádovitá travertinová jezírka Pamukkale s vodou, po které se má údajně mládnout. Tento „osmý div světa“ září do dálky jasnou bílou barvou, která je jeho poznávacím znamením. 270 km dlouhá cesta jistě stojí za to vidět jeden ze symbolů Turecka.

Pláže

Velké pláže v Kemeru jsou dvě. První, 3,5 km dlouhá pláž kopíruje samotné město Kemer. Druhá pláž je u města Camyuva a táhne se do délky 5 km. Obě pláže odděluje skalnatý zalesněný výběžek s malými romantickými zátokami. Pláže nabízejí pásy jemného písku, které střídají Středozemním mořem vyhlazené oblázky. Hotelové resorty pro své klienty organizují lehátka a slunečníky na pobřeží. Pokud vás už nebude bavit koupání a opalování, využijte bohaté nabídky vodních sportů.

Zájezdy do destinace Kemer

Neváhejte a vyberte si i Vy svou krásnou dovolenou!

02.06. - 09.06.2020 14 790 Kč
03.06. - 10.06.2020 14 990 Kč
02.06. - 09.06.2020 14 590 Kč
03.06. - 10.06.2020 14 690 Kč
02.06. - 09.06.2020 15 390 Kč

Kemer - Všechny zájezdy

Kemer - Last minute

Mapa

Nedávno prohlížené

Zobrazit nedávno prohlížené (0) Vymazat